BüCüRüK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BüCüRüK Forum

Çocuklar için eğlenceli mi eğlenceli bir forum sitesi BüCüRüK FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ümit ÖZAT ölümden döndü.

4 posters
YazarMesaj
>)(<irem>)(<
Admin
Admin
>)(<irem>)(<

Kadın Mesaj Sayısı : 90
İş/Hobiler : Bilgisayar kitap basketbol
Lakap : iremm
Rep :
Ümit ÖZAT ölümden döndü. Left_bar_bleue300 / 100300 / 100Ümit ÖZAT ölümden döndü. Right_bar_bleue

Ruh Hali : Ümit ÖZAT ölümden döndü. Hosgor10

Ümit ÖZAT ölümden döndü. Empty
MesajKonu: Ümit ÖZAT ölümden döndü.   Ümit ÖZAT ölümden döndü. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 10:51 pm

Almanya Birinci Ligi takımlarından Köln'de forma giyen milli futbolcu Ümit Özat, Karlsruhe maçında dili boğazına kaçan ve gözleri bir anda dönen Ümit Özat'a, doktorlar hemen ilk müdahaleyi yaptı. Nefes almakta zorlanan Ümit'e kalp masajı yapan sağlık görevlileri, yaptıkları başarılı hamlelerle tecrübeli oyuncuyu yeniden hayata bağladı. Ümit Özat'ın yaşadığı bu olayı gören takım arkadaşları büyük bir şok yaşarken aynı takımda forma giyen Mondragon gözyaşlarına hakim olamadı. Ölümden dönen Ümit Özat, bu pozisyonun ardından karşılaşmanın 31. dakikasında yerini McKenna'ye bıraktı. Olaydan kısa bir süre sonra Ümit'in sağlığının iyi olduğunu öğrenen Köln taraftarları, tribünlerde alkış tutarak deneyimli oyuncuya destek oldu. Bu arada Köln, Karlsruhe'yi 2-0 yendi.

FUTBOLU BIRAKACAK MI?

Akşam saatlerinde evinin önünde basın mensuplarının karşısına çıkan Özat, futbolu çok sevdiğini belirterek, ''Futbol benim hayatım. Ancak önümüzdeki günlerde yapılacak tahliller sonrası kararımı vereceğim. Ailem ilk o şokta futbolu bırakmamı istediler. Ama ben önce sonuçları görmek istiyorum. Haftaya arkadaşlarımla birlikte sahada olmak istiyorum. Ancak benim için ailemin görüşleri de önemli. Annem babam ve eşimle görüştükten sonra eğer sağlığımda bir sorun varsa bunu oturup düşüneceğim ve ona göre futbolu bırakma yada bırakmama kararını vereceğiz. Eğer sorun yoksa ben yine futbol oynamaya devam etmek istiyorum'' diye konuştu.

Tecrübeli oyuncu Köln'e ilk geldiğinde futbolu FC Köln'de bırakmak istediğini söylediğini ifade ederek, ''Ne olursa olsun burayı sevdiğimi hep söyledim. Önce sağlığımı düzelteyim. Sonuçta ne olursa olsun futbolu FC Köln'de bırakmış olacağım'' dedi.

Üzerinde biraz yorgunluk olduğunu dile getiren kaptan Ümit, ''Ancak arkadaşlarımın galibiyet haberini alınca sevindim ve rahatladım. Şu anda çok iyiyim sıkıntım yok. Net bir şey çıkmadı. İnşaallah en kısa zamanda sorun bulunur ona göre çözümü de yapılır'' ifadelerini kullandı.

Bugün kendisini bine yakın kişinin aradığını ve hepsine çok teşekkür ettiğini ifade eden Özat, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Hocama, başkanımıza, menajerimize, eski takım arkadaşlarımıza hepsine teşekkür ediyorum. Türkiye'den sayın Başbakanımız ve Aziz Yıldırım, milli takım hocam ile diğer kulüplerden aradılar. Galatasaray internet sitesinden geçmiş olsun mesajı yayınlamış. Beni seven herkese arayan dua eden herkese teşekkür ediyorum. Bu beni çok mutlu etti ve duygulandırdı.''

Karlsruhe maçında pozisyonda ileri gittikten sonra döndüğünü ve bir anda gözünün karardığını anlatan Ümit Özat, ''Tansiyonum düştü herhalde. Eğildiğimi hatırlıyorum ondan sonrasını hatırlamıyorum'' dedi.

Fenerbahçe' deki doktorunun son sekiz yıldaki EKG lerini çıkarıp baktığını ve hepsininde temiz olduğunu kaydeden Ümit, ''Tüm tahliller temiz. Şu an için neden olduğu belli değil. Önümüzdeki günlerde yapılacak tahlillerde belki belli olur. Belki mineral eksikliği belki de tansiyon bilemiyorum. Son zamanlarda 7 kilo verdim. Bunun etkisi olabilir dediler. Maçtan önce arkadaşlar havanın çok kuru olduğunu tıkandıklarını söylediler ama ilginç olan olay benim başıma geldi'' şeklinde konuştu.

Ümit Özat kendisini izleyen tüm basın mensuplarına da teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Bücürük Forum Ümit ÖZAT'a geçmiş olsun diler
.

ALINTIDIR
http://www.bucurukforum.mutluforum.com
°«[SuZan]»°
Admin
Admin
°«[SuZan]»°

Kadın Mesaj Sayısı : 138
Rep :
Ümit ÖZAT ölümden döndü. Left_bar_bleue300 / 100300 / 100Ümit ÖZAT ölümden döndü. Right_bar_bleue

takımı : Ümit ÖZAT ölümden döndü. 338164
Sanal Hayvan : Ümit ÖZAT ölümden döndü. 10balikeu1gr59bb16

MesajKonu: Geri: Ümit ÖZAT ölümden döndü.   Ümit ÖZAT ölümden döndü. Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 1:09 pm

geçmiş olsun
Dark Angel
Geçerken Uğramış
Dark Angel

Kadın Mesaj Sayısı : 11
İş/Hobiler : GeSm3q ToSmaq,ZoRlUKlaRla DersS YAPMaq
Lakap : çinqiş pempe
Rep :
Ümit ÖZAT ölümden döndü. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ümit ÖZAT ölümden döndü. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ümit ÖZAT ölümden döndü.   Ümit ÖZAT ölümden döndü. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 10:58 am

tEŞEKKÜRLERR
RocK GirL
Moderatör
RocK GirL

Kadın Mesaj Sayısı : 156
İş/Hobiler : ßiLqisayar,kitap,ders vs.vs.
Lakap : uFF ... GS lide oLdq Snnda :)
Rep :
Ümit ÖZAT ölümden döndü. Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Ümit ÖZAT ölümden döndü. Right_bar_bleue

takımı : Ümit ÖZAT ölümden döndü. 338164
Ruh Hali : Ümit ÖZAT ölümden döndü. Manyak10

MesajKonu: Geri: Ümit ÖZAT ölümden döndü.   Ümit ÖZAT ölümden döndü. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 11:36 am

Ben bu haberi izlemiştim.Geçmiş olsun.Televizyonlarda o maçı gösterince çok kötü görünüyordu.Gözleri ters dönmüştü..
http://www.6bozelforum.eniyiforum.org

Ümit ÖZAT ölümden döndü.
1 sayfadaki 1 sayfası