BüCüRüK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BüCüRüK Forum

Çocuklar için eğlenceli mi eğlenceli bir forum sitesi BüCüRüK FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arda, neden isyan etti?

YazarMesaj
RocK GirL
Moderatör
RocK GirL

Kadın Mesaj Sayısı : 156
İş/Hobiler : ßiLqisayar,kitap,ders vs.vs.
Lakap : uFF ... GS lide oLdq Snnda :)
Rep :
Arda, neden isyan etti? Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Arda, neden isyan etti? Right_bar_bleue

takımı : Arda, neden isyan etti? 338164
Ruh Hali : Arda, neden isyan etti? Manyak10

Arda, neden isyan etti? Empty
MesajKonu: Arda, neden isyan etti?   Arda, neden isyan etti? Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 3:19 pm

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının 78. dakikasında fenalaşarak oyundan çıkan ve ambulansla hastaneye kaldırılan Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan'ın bugün taburcu oldu.

Geceyi Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde geçiren yıldız futbolcu, sabah saatlerinde hastaneden taburcu oldu. Hastane çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Arda Turan, her şeyin yolunda olduğunu, strese ve yorgunluğa dayalı bir rahatsızlık yaşadığını söyleyerek, "Türkiye'de futbol oynayıp da stresli olmamak imkansız. Duygusal insanlarız. Bu duyguları kazandığımızda da kaybettiğimizde de yoğun yaşıyoruz. Hakaret derecesine varan eleştiriler oluyor" dedi. 1-2 gün dinleneceğini ve Milli Takım kampına katılamayacağını ifade eden Sarı-kırmızılı futbolcu, gayet iyi durumda olduğunu ve Çarşamba günü antrenmana çıkabileceğini belirtti.

İŞTE ARDA'NIN SAHADA YAŞADIĞI DRAM

Son bir aydır uyku sıkıntısı yaşadığını anlatan Arda, "Nedendir bilmiyorum, bir aydır geceleri uyuyamıyorum. Dün akşamki maçta üst üste atılan deparlar yüzünden dengeyi sağlayamayınca yorgunluk oldu. Yorgunluk hissedince çıkmak istedim ama benim formam her zaman çok değerli. Elimden geldiğince üstümde taşımaya çalışıyorum. 1 dakikası bile benim için önemli. Sahada kalmak istedim. Yorgunluğun üstüne bir depar daha atınca nabzım 230'a kadar çıkmış" diye konuştu.

Son dönemlerde psikolojik olarak da sıkıntı yaşadığını kaydeden Arda Turan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye'de bir şeyler kaybedilince sokağa dahi çıkamıyorsunuz. Artık bu mantelite değişmeli. Duygusal bir insanım. Ne zaman dışarı çıksak, yemeğe gitsek hep sorun oluyor. Olmayan şeyler yazılıyor. Saygısızlık olmasın diye cevap vermiyoruz. Yaptığım bir şey yok. Bu ülkede çok fazla genç futbolcu yetişmiyor. Herkes, herkesin kıymetini bilmeli. Spor yazarının da kıymeti bilinmeli, genç futbolcunun da. Öyle yazılar yazılıyor ki, yürüyüş yaparken bile insanlar beni yanlış anlıyor. Ama artık, istediğim zaman istediğim şeyi yapacağım. Hiç olmazsa artık olanları yazsınlar. Hayatım boyunca içki kullanmadım. Her türlü içkiyi içtiğimi yazdılar. Şimdiye kadar ağzıma içki sürmedim. Bana içki verdiğini söyleyen garson veya mekan sahibi varsa, yarın futbolcu bırakacağım. Bir defa bile sigara kullanmadım. Biz bir şeylere dikkat ediyorsak, bazı insanlar da bir şeylere dikkat etmeli. Bir sürü genç futbolcu var. Bu çocuklar, korku yüzünden yemek yemeğe bile gidemiyor. Bu durum, çocukların özgüvenlerine de yansıyor"

Hastaneye gelen ve kendisini arayıp dua eden herkese teşekkür ettiğini söyleyen Arda, açıklamasının ardından hastaneden ayrıldı.
http://www.6bozelforum.eniyiforum.org

Arda, neden isyan etti?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-